Rejestracja

Gabinet Poznań 61 649 63 95

Gabinet Krzyż Wlkp. 605 769 789

Nasz Zespół

Profesjonalizm to doświadczenie w pracy z pacjentem

W naszych gabinetach wykorzystujemy wiedzę z zakresu osteopatii, fizjoterapii i rehabilitacji. Codziennie pomagamy pacjentom w każdym wieku i z różnymi dolegliwościami. Naszą pracę wyróżnia wysoce spersonalizowane podejście do pacjenta, które przynosi widoczne rezultaty w trakcie leczenia.

01
W czym możemy Państwu
pomóc ?

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim zakresem leczonych przez nas dolegliwości. Do dyspozycji mają Państwo, nowoczesne gabinety w Poznaniu oraz w Krzyżu Wielkopolskim.

02

Rozpoznanie dolegliwości
i trafna diagnoza

W trosce o najwyższe standardy opieki nad pacjentem, nasi terapeuci nie ustają w rozwoju i pogłębianiu wiedzy z najnowszych osiągnięć nauki z zakresu osteopatii i rehabilitacji. Profesjonalna diagnostyka przyspiesza leczenie i powrót do zdrowia.

03

Zastosowanie metod
i efektywnego leczenia

Stosowane metody, oparte są głównie o osteopatyczne podejście do leczenia człowieka.  Skuteczność tych metod, potwierdzają przede wszystkim  zadowoleni pacjenci ale także fakt, że w krajach Europy Zachodniej osteopatia jest niezastąpionym i bardzo ważnym elementem systemu leczenia pacjentów.

Zapewniamy Państwu opiekę wysokiej klasy wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoją szeroką wiedzę wykorzystują w praktyce  kompleksowo lecząc schorzenia ruchu i układów w ciele człowieka.

akademia-osteopatii-logologo